NÁŠ TÝM

Riccardo Lucque

RICCARDO LUCQUE
 

Zakladatel La Collezione


Svou gastronomickou kariéru odstartoval v 16-ti letech. Od roku 1993 pobýval devět let v Anglii, pracoval v restauraci Zafferano.
V Londýně se stal výkonným vedoucím šéfkuchařem řetězce pěti italských restaurací. Svoji kariéru přenesl také na nějakou dobu do New Yorku. Od roku 2002 žije v Praze, kam přišel původně jako šéfkuchař restaurace Square. O tři roky později otevřel svoji první restauraci Aromi v Mánesově ulici. Následovala La Finestra in Cucina a bistra La Bottega.

Radek Hasman

Radek HasmaN
 

Kreativní šéfkuchař La Collezione

Vystudoval střední hotelovou školu a po zakončení studia nastoupil do hotelu Ambasador. Poté pracoval v restauracích Flambé, Bellevue a také v Hotelu Palace. V roce 2002 nastupil jako Chef de Partie do restaurace Square, kde se potkal s Riccardem Lucquem.  Když v roce 2005 Riccardo Lucque otevřel svou restauraci Aromi, stal se Radek jejím šéfkuchařem. Se svým týmem v restauraci Aromi získal sedmkrát po sobě ocenění Michelin Bib Gourmand. Každý rok spojuje příjemné s užitečným a navštěvuje již pravidelně michelinské restaurace v Itálii a v Londýně. V současné době pracuje jako kreativní šéfkuchař La Collezione.

Lukáš Kadlec

Lukáš Kadlec
 

general manager

kadlec@labottega.cz

Miloš Dub

Miloš Dub
 

chef

dub@labottega.cz

JAN GRÄSSLE

Jan Grässle


manager

grassle@labottega.cz‭