NOVINKY

Michelinský šéfkuchař vaří v La Bottega Tusarova

Michelinský šéfkuchař Riccardo Agostini z restaurace i Piastrino přijede do Prahy. Po rychlém vyprodání večeře v Aromi, přinášíme další možnost, jak si vychutnat italské fine dinning menu v prostředí gurmet bistra.

Nový dezert a pralinky z čokolád od Claudio Corallo

Jediný tree-to-bar chocolatier na světě, Claudio Corallo, míří do Prahy. Z tropických ostrovů Svatý Tomáš a Princův ostrov s sebou přiveze jedinečný přístup k pěstování kakaových bobů a k výrobě čokolády, která v jeho podání není jen exkluzivní pochutinou, ale vysoce kvalitní superpotravina.

Dezert donutello jako dárek za vysvědčení

Dneska nastal poslední den školní roku a zítra si do škol přijdou žáci a studenti pouze pro vysvědčení. Než se rozutečou směr prázdniny, letní dobrodružství a nové zážitky, připravili jsme pro ně ve všech bistrech La Bottega a bistru restaurace Aromi překvapení.

DIM SUM POP UP S TAMARIND TREE

Naši kamarádi z Tamarind Tree s námi dva večery budou v La Bottega Tusarova připravovat klasické knedlíčky dim sum.

Představujeme Mlsnou kávu

Spojujeme dvě vášně do jedné neodolatelné nabídky. Pro všechny, kteří si užívají vůni čerstvého espressa a chuť sladkých italských dezertů přinášíme nově Mlsnou kávu neboli Caffè Goloso.

Tusarova ve výběru Grand Restaurant Festivalu

Italské bistro La Bottega Tusarova ve výběru food kritika Pavla Mauera a Grand Restaurant Festivalu 2017.

Chceš být členem naší italské rodiny? Hledáme delistu!

Do holešovického bistra La Bottega Tusarova hledáme nového člena týmu. Potřebujeme delistu, který pomůže našim zákazníkům a hostům, objevit svět těch nejlepších italských delikates.

Poslední den roku 2016 s degustačním menu

Oslavte Silvestr tento rok v La Bottega Tusarova s vybranými pokrmy italské kuchyně.

Vánoční menu v La Bottega Tusarova

Letošní vánoční menu šéfkuchaře Radka Hasmana obsahuje čtyři chody a je korunováno sezónním dezertem. Přijďte si vychutnat sváteční večer s dobrým jídlem a výtečnými víny.

Black Friday v La Bottega Tusarova

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.

Tři italští šéfkuchaři představí chutě pobřeží Amalfi

Tři italští šéfkuchaři představí chutě pobřeží Amalfi a během dvou věčerů vytvoří dvě různá menu, spojená barvami italské vlajky.

Pinsa opět v Tusarce

V La Bottega Tusarova si můžete dát naší Gourmet pizzu opět každý den