NOVINKY

PÁTEK TROCHU JINAK - IL TEMPO DEL VINO

Znáte to, konec týdne je potřeba náležitě oslavit. Po pracovním týdnu si to přeci zasloužíte. Vezměte kolegy, kamarády nebo třeba souseda a zajděte si po práci na skleničku a něco malého k tomu za speciální cenu. Začínáme s Il Tempo Del Vino!

Valentýnská romantika v La Bottega Tusarova

Láska prochází žaludkem, říká se. A my musíme jedině souhlasit. Ve dvou totiž chutná lépe a láska k dobrému jídlu spojuje. Přijďte se o tom přesvědčit a ochutnat naše speciální valentýnské menu.

Večeře s králem ryzlinku

Jak často se vám naskytne příležitost povečeřet s králem? Velikán přírodního moselského ryzlinku, Clemens Busch, míří do Prahy a spolu se speciálním menu osobně představí svá jedinečná vína

Michelinský šéfkuchař vaří v La Bottega Tusarova

Michelinský šéfkuchař Riccardo Agostini z restaurace i Piastrino přijede do Prahy. Po rychlém vyprodání večeře v Aromi, přinášíme další možnost, jak si vychutnat italské fine dinning menu v prostředí gurmet bistra.

Nový dezert a pralinky z čokolád od Claudio Corallo

Jediný tree-to-bar chocolatier na světě, Claudio Corallo, míří do Prahy. Z tropických ostrovů Svatý Tomáš a Princův ostrov s sebou přiveze jedinečný přístup k pěstování kakaových bobů a k výrobě čokolády, která v jeho podání není jen exkluzivní pochutinou, ale vysoce kvalitní superpotravina.

Dezert donutello jako dárek za vysvědčení

Dneska nastal poslední den školní roku a zítra si do škol přijdou žáci a studenti pouze pro vysvědčení. Než se rozutečou směr prázdniny, letní dobrodružství a nové zážitky, připravili jsme pro ně ve všech bistrech La Bottega a bistru restaurace Aromi překvapení.

DIM SUM POP UP S TAMARIND TREE

Naši kamarádi z Tamarind Tree s námi dva večery budou v La Bottega Tusarova připravovat klasické knedlíčky dim sum.

Představujeme Mlsnou kávu

Spojujeme dvě vášně do jedné neodolatelné nabídky. Pro všechny, kteří si užívají vůni čerstvého espressa a chuť sladkých italských dezertů přinášíme nově Mlsnou kávu neboli Caffè Goloso.

Tusarova ve výběru Grand Restaurant Festivalu

Italské bistro La Bottega Tusarova ve výběru food kritika Pavla Mauera a Grand Restaurant Festivalu 2017.

Chceš být členem naší italské rodiny? Hledáme delistu!

Do holešovického bistra La Bottega Tusarova hledáme nového člena týmu. Potřebujeme delistu, který pomůže našim zákazníkům a hostům, objevit svět těch nejlepších italských delikates.

Poslední den roku 2016 s degustačním menu

Oslavte Silvestr tento rok v La Bottega Tusarova s vybranými pokrmy italské kuchyně.

Vánoční menu v La Bottega Tusarova

Letošní vánoční menu šéfkuchaře Radka Hasmana obsahuje čtyři chody a je korunováno sezónním dezertem. Přijďte si vychutnat sváteční večer s dobrým jídlem a výtečnými víny.