NOVINKY

PODZIM S NOVÝM KONCEPTEM

S novým menu přichází do Tusarovy i nový koncept, návrat k tradici, ke kořenům. Jsme italské bistro, přátelské, otevřené a naší snahou je, abyste se u nás cítili příjemně a celou návštěvu si  maximálně užili. Celé menu jsme pro vás zjednodušili. Na lístku tak najdete typická italská jídla, klasiku, kterou všichni dobře znáte ve skvělé kvalitě. Nic komplikovaného, necháváme vyniknout krásu italské kuchyně a skvělé ingredince. 

LETNÍ MENU

Přijměte pozvání na nové letní menu šéfkuchaře Honzy Snopka do La Bottega Tusarova. Za tímto menu se do Holešovic prostě musíte vydat, žádné výmluvy. Honzovo menu je hodně vymazlené, asi tak bychom ho nejlépe vystihli. A na jaký z chodů by vás pozval? Když by si měl vybrat jen tři pokrmy, které ho nejvíce baví, tak jimi budou: hovězí falešná svíčková, siven alpský a bramborové gnocchi s mořskou levandulí. Pojďte ochutnat novinky na letním lístku.

JARNÍ MENU

Jarní kombinace ingrediencí a příjemně svěží chutě jsou tady. Jaro oficiálně dorazilo do La Bottega Tusarova. Přijďte ochutnat nové menu šéfkuchaře Honzy Snopka a jeho týmu.

ZIMNÍ MENU

Právě jsme spustili nové menu. Do jeho chuti se promítly zimní suroviny jako topinambur, oříšky, cibule či brambory. Přijďte ochutnat pokrmy, které mluví samy za sebe do La Bottega Tusarova.

PŘEDSTAVUJEME PODZIMNÍ MENU

Už nyní si můžete v Tusarově vychutnat nové podzimní menu od šéfkuchaře Radka Hasmana a jeho týmu. Menu, které vám přinese potěšení z gastronomie. Inspiraci jsme našli v podzimu a vybraných italských surovinách. Přijďte jej vyzkoušet.

NOVÉ LETNÍ MENU

Kam si zajít v Holešovicích na příjemné posezení nad kvalitním jídlem a vínem? Naše kroky vedou do italského bistra La Bottega Tusarova, tam se ukrývá poklad italské kuchyně. A pokud jste zde ještě nebyli, tak nové letní menu je dalším důvodem, proč ho navštívit.