PODZIM S NOVÝM KONCEPTEM

S novým menu přichází do Tusarovy i nový koncept, návrat k tradici, ke kořenům. Jsme italské bistro, přátelské, otevřené a naší snahou je, abyste se u nás cítili příjemně a celou návštěvu si  maximálně užili. Celé menu jsme pro vás zjednodušili. Na lístku tak najdete typická italská jídla, klasiku, kterou všichni dobře znáte ve skvělé kvalitě. Nic komplikovaného, necháváme vyniknout krásu italské kuchyně a skvělé ingredience. 

Mezi překdrmy tak nechybí klasické italské vitello tonnato s čertstvým tuňákem a kaparovou majonézou či bruschetta s rajčátky Pienollo, sýrem stracciatella a ančovičkami z Cetary.

Nově najdete na menu hovězí tatarák s chipsy z bramborových slupek, hovězími škvarky a sušenými žloutky a v Itálii oblíbenou piadinu, pšeničnou placku plněnou rukolou a sýrem stracchino.

Na podzim jsme pro vás vybrali krémovou polévka z opečeného květáku se špenátovým pestem a lískové ořechy.

A z předkrmů se přesuneme k pastě, klasické paccheri carbonara jsme ozvláštnili mořskými plody a kaviárem. Další tradiční pokrm na něhož se můžete těšit jsou tortellini se silným kuřecím vývarem a prosciuttem.

A zcela výbornou kombinaci představují ravioli plněné sýrem robiola s černým lanýže. A na lístku vás jistě potěší klasické lasagne s parmazánovým velouté, ideální kombinace, kterou všichni známe a milujeme.

Nabídneme vám i rigatoni cacio e pepe a tatarák z modrých krevet či bramborové gnocchi s telecím ragú a opálenou mozzarellou.

Jednom z nejvoňavějších chodů je pak houbové risotto s pěnou ze sýru taleggio.  Připravujeme ho v papiňáku, a tak je jeho  vůně  i chuť neuvěřitelná.

Rigatoni puttanesca a čerstvé sardinky, tradiční pasta, kterou nemusíme představovat.  

Nabídku v Tusarově jsme rošířili o domácí sendviče, PANINI, ty vám nabídneme vetřech chuťových variacích.

  • Sendvič s vyzrálým roštěncem
  • Sedvič s mozzarellou a bazalkovým pestem
  • Pastrami sendvič s lanýžovou majonézou a rukolou

A další novinkou je hovězí burger s domácím kečupem, marinovanou okurkou, sýrem asiago, citronovým ledovým salátem, který si můžete doplnit o další ingredince. Přijďte si na Itálii, na takovou, kterou všichni milujeme a dobře známe.

Přijďte si na Itálii, na takovou, kterou všichni milujeme a dobře známe.