NOVINKY

OSLADÍME VÁM LÉTO!

Máme pro vás sladké zprávy. Světlo naší vitríny spatřily nové svěží dezerty. Na jaké novinky se můžete těšit ve všech našich La Bottega bistrech vám prozradíme právě teď.

5 DŮVODŮ, PROČ JE NÁŠ CHLÉB NUMERO UNO!

Upeč třeba chleba... To se možná snadno zpívá, ale upéct opravdu dobrý chleba je stále velký um. Naši zruční pekaři to ale zvládají na jedničku, a to z několika následujících důvodů.

PÁTEK TROCHU JINAK - IL TEMPO DEL VINO

Znáte to, konec týdne je potřeba náležitě oslavit. Po pracovním týdnu si to přeci zasloužíte. Vezměte kolegy, kamarády nebo třeba souseda a zajděte si po práci na skleničku a něco malého k tomu za speciální cenu. Začínáme s Il Tempo Del Vino!

Valentýnská romantika v La Bottega Tusarova

Láska prochází žaludkem, říká se. A my musíme jedině souhlasit. Ve dvou totiž chutná lépe a láska k dobrému jídlu spojuje. Přijďte se o tom přesvědčit a ochutnat naše speciální valentýnské menu.

Večeře s králem ryzlinku

Jak často se vám naskytne příležitost povečeřet s králem? Velikán přírodního moselského ryzlinku, Clemens Busch, míří do Prahy a spolu se speciálním menu osobně představí svá jedinečná vína

Michelinský šéfkuchař vaří v La Bottega Tusarova

Michelinský šéfkuchař Riccardo Agostini z restaurace i Piastrino přijede do Prahy. Po rychlém vyprodání večeře v Aromi, přinášíme další možnost, jak si vychutnat italské fine dinning menu v prostředí gurmet bistra.