Partneři

DēLonghi

www.delonghi.com

Značka De´Longhi je světovým vyslancem italské schopnosti spojovat technologii, styl, kvalitu a inovaci a současně podporovat jedinečný a udržitelný životní styl. Společnost De´Longhi již celé roky vytváří inovativní kategorie produktů a nové produkty, které se ve své době stávají měřítkem. 

Kenwood

www.kenwoodworld.com

Kenwood – britský výrobce pomocníků do kuchyně s více než 60-ti letou historií. Kuchyňské roboty Kenwood jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale i u profesionálů.

Priviliges Services

www.privileges-services.com

Společnost Privileges Services Vám přináší nadstandardní kvalitu předprodejních a poprodejních služeb při pořízení luxusních vozů  
a komplexních služeb s tím spojených. Vysoce profesionální a individuální přístup

RB Club

www.premiumrbclub.cz

Ušetřete zde 10 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!
Dawson Productions

www.dawson.cz

Dawson Productions je filmová produkční společnost, která funguje na trhu od roku 1994. Dawson Productions zastupuje své vlastní režiséry a poskytuje profesionální produkční servis pro reklamní zakázky, hudební videoklipy a on-line filmy. Práce Dawson Productions získaly řadu ocenění na domácím i zahraničním trhu. Posledních deset let se Dawson tým intenzivně věnuje práci na produkci a koprodukci filmových projektů, TV seriálů a krátkých filmů.

Breezywww.breezy.cz

V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme weby a aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.

Topelex

www.likvor.cz

Laboratoř pro likvorologii, neuroimunologii, patologii a speciální diagnostiku, Topelex s.r.o,představuje v ČR ojedinělé multidisciplinární pracoviště zaměřené na laboratorní diagnostiku zejména mozkomíšního moku-likvoru, ale i dalších extravaskulárních tekutin a krve v oborech klinické biochemie, imunologie, mikrobiologie, patologie a cytologie.

ATComputers


www.atcomp.cz

AT Computers je s ročními tržbami 22,5 miliard CZK největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Působíme také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer.